Reference

Dva roky jsem měla prázdný byt, který jsem chtěla zrekonstruovat a poté se do něj nastěhovat, ale vůbec jsem nevěděla, jak rekonstrukci uchopit.

Osud mi poslal do cesty paní Lailu. Hned po první návštěvě a prohlídce bytu jsem jí byla nadšena. Nejdříve jsme se domluvily na řešení kuchyně a obývacího pokoje, později i na rekonstrukci koupelny. Laila mi ve velmi krátkém čase připravila dva návrhy řešení, které jsme důkladně probraly, následně pak vybraný návrh dopracovala do posledního detailu.

Po celou dobu rekonstrukce na stavbu dohlížela.

S Lailou se mi skvěle spolupracovalo, měla báječné nápady, neměla problém s žádným mým dotazem či připomínkou, vždy mne ochotně vyslechla a vše zapracovala, doplnila o své návrhy a přidala řadu vylepšení a praktických vychytávek. Doporučila materiály, barvy, doplňky.

Byt mi přijde dokonalý, krásný, jsem maximálně spokojena. Proto ji vřele doporučuji.

Marcela Gregorová


Spolupráce s paní Lailou Jedličkovou byla ve všech směrech perfektní.

Její tvořivý talent a smysl pro detail jsem poznala při vytváření projektu nové dětské herny pro Oddělení dětské neurologie ve FNO.

Při návrhu interiéru herny se jí podařilo citlivě zachytit a kreativně vyjádřit téma herny, které jsem při první osobní konzultaci navrhla.

Dokázala velmi vkusně prostor herny rozvinout do několika velmi nápaditých návrhů. Každé osobní setkání bylo velmi příjemné a obohacující, pro její tvořivost, kterou svědomitě zohledňovala důležitým faktorem bezpečného zpracování prostoru herny pro děti.

Jsem velmi vděčná za tuto osobně - pracovní zkušenost s velkým profesionálem ve svém oboru.

Děkuji. Kurtová Karin.

Mgr. Karin Kurtová DiS.

Vrchní sestra oddělení dětské neurologie 

Laila mi v začátku velmi pomohla tím, že mně podpořila v mé touze po změně. Změna není vždy jednoduchá, ale díky její podpoře jsem se dokázala zorientovat a ujasnit si co chci a jak to chci. Jí navrhovaný a později realizovaný interiér byl hlavně pro mně a o mně. Dokázala se na mně naladit a byla mi hlavně průvodkyní v tom nepřeberném množství možností a rádkyní v tom co a jak sladit, rozestavit, upravit... A také mi velmi pomohla s realizací, věci, které jsem si dříve neuměla ani představit se náhle mohly stát skutečností. Takže i po praktické stránce super přístup. Spolupracuje se spolehlivými lidmi. Je to velká profesionálka, člověk, který pracuje srdcem a v souladu s klientem.

... mohu jen doporučit.

Míša Motyčková