Můj příběh

Návrhům a realizaci interiérů se věnuji od roku 2011. Své první a velmi cenné designérské zkušenosti jsem začala sbírat v interiérovém studiu, které se podílelo na několika dílech pořadu "Bydlení je hra". Při své práci ráda používám principy feng-shui a tím umožňuji lidem lépe, zdravě a spokojeně bydlet.

Jsem vystudovaná módní návrhářka, ale můj pracovní příběh se začal psát ve třech bankách po dobu 10ti let. Usoudila jsem, že bankovní svět není pro mně a vrátila jsem se k tomu co mně skutečně baví. Naskytla se mi příležitost dělat interiérovou designérku a tím začala má cesta designu, podnikání a nekončícího tvoření a kreativity. Ne vždy, jsem na tom byla jako tady na fotce s úsměvem. Postupně krůček po krůčku jsem se vypracovala, prošla si kurzy a nekončícím samostudiem.

Nyní je to 12 let co tuto práci s láskou dělám pro Vás a Vaše nové domovy, showroomy, kanceláře nebo komerční prostory. 

Mám svou novou kancelář, vzorkovnu, kde Vás ráda přivítám.

Ráda třeba právě Vám pomohu najít cestu, jak přizpůsobit, vyladit, navrhnout interiér, tak aby se Vám v něm dobře žilo. Dělá mi radost tvořit a hrát si s doplňky, barvami, texturami, vrstvy a nábytkem v prostoru. Největším darem a odměnou je, když cítím, že prostor, který jsme společně zařídili je Vaši duší a domovem.


Těším se na spolupráci třeba právě s Vámi...

Vaše interiérová designérka.